Ilustracyjnie rzecz ujmując

Ilustracyjnie rzecz ujmując

Zapraszamy do wirtualnego, zobrazowanego fotografiami i filmami video portalu.

Technika i jej możliwości stwarzają nowe wyzwania. Ważne by za nią nadążać i mieć możliwość wyświetlania artykułów i materiałów w wygodny sposób na smartfonach i tabletach.

Miło jest nam przedstawić nowy wizerunek Portalu Ilustracyjnego Skierniewice24.pl. Ilustracyjnego, ponieważ to co będzie na nim zwracać szczególną uwagę to obszerna i znacząca ilość fotografii i realizacji video.

Wizualna i zarazem, mamy nadzieję, przejrzysta strona portalu zachęci Was do częstego odwiedzania i przeglądania tego co tu będziemy prezentować.

Jest jeszcze tu dużo do zrobienia. W chwili obecnej jest tu tylko zarys, uproszczona forma kierunku naszych działań. Obszary wokół których będziemy się obracać. Będziemy uzupełniać i wzbogacać, a także korygować poszczególne kategorie, albumy, artykuły. Pojawiać się będą nowe treści opowiedziane fotografiami i nie tylko.

Jest to mozolne i misterne zajęcie, które wymaga wiele zabiegów i czasu. Liczymy na wyrozumiałość :)

Obok obecnej strony, równolegle dostępna będzie dotychczasowa, występująca z dopiskiem "old", bogata w interesujące, opublikowane dotychczas tematy. Niektóre będą  uzupełnione i przeniesione do nowej witryny.

Chcemy także zwrócić uwagę na zakładkę i dostęp do zasobów (F)teki!

 

PS. A tak na marginesie, już teraz wiecie skąd się wywodzi logo Portalu?